profil spoločnosti

Spoznajte nás

  • Náš príbeh
  • Čo robíme
  • Naše Hodnoty
  • Zamestnanci
  • Kvalita

V roku 2005 sme sa vedome rozhodli založiť spoločnosť, ktorá nebude v súlade s tradičnými výrobnými stereotypmi, ale vytvorí silné puto medzi šikovnými ľuďmi a bezchybnou technológiou. Po rokoch skúseností sme presvedčení, že to bolo správne rozhodnutie. Veríme, že len uspokojením rastúcich požiadaviek trhu môžeme uspokojiť potreby našich zákazníkov a dosiahnuť konkurencieschopnosť v progresívnom výrobnom prostredí. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o tom, ako môže náš jedinečný prístup prospieť vášmu podnikaniu.

Sme slovenská spoločnosť s bohatými skúsenosťami s porozumením zákazníkom zo západnej Európy. Špecializujeme sa na výrobu a dodávku komponentov z ocele, nerezu a hliníka. Medzi našich zákazníkov patria výrobcovia finálnych produktov v rôznych segmentoch trhu, najmä v potravinárskom, obalovom, automobilovom a železničnom priemysle. Všetky produkty vyrábame v našich výrobných prevádzkach na južnom Slovensku. Výrobné procesy pre nehrdzavejúcu a štandardnú oceľ sú oddelené, aby sa zabránilo možnej kontaminácii výrobkov z nehrdzavejúcej ocele. Väčšina našich výrobkov je exportovaná na zahraničné trhy.

Chápeme, že kvalita našich produktov je priamo spojená so zlepšovaním a vzdelávaním našich zamestnancov. Preto je našou prioritou rozvíjať úroveň znalostí a kvalifikácie všetkých našich zamestnancov tak, aby spĺňali náročné medzinárodné štandardy a podrobné špecifikácie našich zákazníkov. Stabilné zvyšovanie kvality výroby, dodržiavanie prísnych dodacích termínov a neustále zlepšovanie procesov sú základom našej filozofie.

 

V našej spoločnosti nájdete zohraný výrobný tím zložený z obchodníkov, technológov, nákupcov, logistov, špecialistov kontroly kvality a výrobných zamestnancov. Každý člen tímu sa môže spoľahnúť na stabilnú podporu administratívnych pracovníkov, ktorá zaisťuje, že firma funguje presne tak, ako má.

 

Kvalita v našej spoločnosti pramení z profesionálneho prístupu a neustáleho sledovania výrobných procesov. Všetky činnosti v rámci organizácie sú systematicky riadené informačným systémom (ERP), ktorý nám umožňuje spoľahlivo riadiť procesy a dodržiavať potvrdené termíny dodávok. Náš výrobný proces je riadený systémom plánovania kapacity.

Veríme, že úspech neprichádza z neustáleho znižovania nákladov na úkor kvality, ale skôr z premysleného zlepšovania odbornosti zamestnancov a zavádzania moderných výrobných technológií. Sme držiteľmi certifikácií podľa DIN EN 15085-2 CL1 a EN ISO 9001:2015.